SKLENĚNÉ PANELY KNUMOX

MODERNÍ VÍCEÚČELOVÉ SKLENĚNÉ PANELY

Objevte inovativní designové prvky německé značky KNUMOX, které nabízejí mnoho možností pro vytvoření mimořádného designu zahrad, parků a teras nebo kanceláří, foyer a velkých kancelářských budov.

Skleněné panely KNUMOX se stanou nepřehlédnutelným designovým prvkem a jednoduše Vám zajistí soukromí a ochranu před větrem. Díky hře světla a stínů, ať už za slunečného dne nebo při použití osvětlení, se barevné skleněné panely KNUMOX stávají minimalistickým uměleckým předmětem obzvláště ve venkovním prostředí. 

Skleněné panely KNUMOX ve třech stupních transaperentnosti jsou vhodné pro dotvoření nadčasových zahrad a interiérů. Bezpečnostní sklo je navrženo pro maximální stabilitu a bezpečnost. Inovativní KNUMOX Aero Light System k instalaci nepotřebuje žádné sloupky ani rámy. Vyberte si z široké palety barev, grafického návrhu na míru nebo vysoce kvalitních uměleckých tisků a vytvořte si svůj vlastní individuální vzhled.

3 stupně transparentnosti

  • průhledné panely
  • průsvitné panely
  • neprůhledné panely

Průhledné a průsvitné panely vytvářejí překvapivé efekty díky lomu dopadajících slunečních paprsků, V příjemně koncipované zahradě se budete cítit pohodlně a bezstarostně.

Neprůhledné panely zamezí nevyžádaným pohledům a bude přitom působit lehce a elegantně.  Výsledný efekt bude ještě umocněn, pokud své místo před skleněnými prvky najdou traviny nebo štíhlý bambus, jejich mihotající se listy rozehrají ještě poutavější hru světel a stínů.

S neprůhlednými skleněnými prvky KNUMOX přeměníte zástěnu v opravdový obraz, který přitáhne pozornost. Perfektní spojení soukromí a svobody.

OBJEVTE NOČNÍ KOUZLO SVÉ ZAHRADY

Noční osvětlená zahrada má velmi zvláštní atmosféru. Je tu něco, co nás magicky přitahuje a dává nám hřejivý pocit bezpečí. Kužely světla tu a tam vytvářejí atraktivní efekty, rostliny působí živěji a bujněji. Zahrada, kterou tak důvěrně znáte, vypadá najednou úplně jinak. 

S osvětlenými skleněnými panely můžete ve své zahradě vytvořit nádherné ostrovy světla, které zdůrazní krásu vašich rostlin, zákoutí i jinak ve tmě skryté cestičky. Harmonická souhra květin, světla, stínu a barev. Takto vyzdvihnete jednotlivé stromy, záhony a keře, zdůrazníte voňavé trvalky a jemné listy divoké trávy necháte vzplanout jako plameny. Světlo a příroda vždy vytvářejí nové, pohyblivé stínové vzory. 

Vaše zahrada se stane přátelským útočištěm, kde si můžete užít večer. 

SE SMYSLEM PRO BARVY A PROPORCE

Dělený prostor nabízí soukromí a ochranu před větrem a nepřízní počasí. Se skleněnými stěnami KNUMOX lze vytvořit útulná zákoutí pro grilování a relaxaci, tón v tónu, aby ladila s architekturou a designem exteriéru i interiéru, nebo naopak ve výrazných barvách jako kontrast k okolí. Zajímavou hru se světlem a okolím zajišťují také tři stupně transparentnosti, které jsou k dispozici pro téměř každou barvu KNUMOX. Alternativně je k dispozici základ z přírodního kamene vyrobený z vysoce kvalitního kanfanaru  pro zajištění stabilního upevnění panelu.

Nejprodávanější

KNUMOX marilla 60 PRUSV
KNUMOX AERO MARILLA 60 cm
Doručení 1 až 8 týdnů
1963
 
39 083 Kč
(32 300 Kč bez DPH)
KNUMOX sea 60 PRUHL
KNUMOX AERO SEA 60 cm
Doručení 1 až 8 týdnů
1915
 
39 083 Kč
(32 300 Kč bez DPH)
KNUMOX oranis 60 PRUHL
KNUMOX AERO ORANIS 100 cm
Doručení 1 až 8 týdnů
1890
 
41 418 Kč
(34 230 Kč bez DPH)
KNUMOX marilla 60 PRUSV
KNUMOX AERO MARILLA 60 cm
Doručení 1 až 8 týdnů
32 300 Kč bez DPH
39 083 Kč
1963
KNUMOX oranis 60 PRUHL
KNUMOX AERO ORANIS 100 cm
Doručení 1 až 8 týdnů
34 230 Kč bez DPH
41 418 Kč
1890
KNUMOX sea 60 PRUHL
KNUMOX AERO SEA 60 cm
Doručení 1 až 8 týdnů
32 300 Kč bez DPH
39 083 Kč
1915
3 položek celkem