BLUE LAKE

Je vaší oblíbenou barvou modrá? BLUE LAKE je sestava tón v tónu, ideální kombinace k moderním bazénům nebo jako designový doplněk na terasu. 

Doručení 1 až 8 týdnů
125 659 Kč 103 850 Kč bez DPH
Kategorie: KNUMOX AERO - SESTAVY
MATERIÁL: SKLO

Skleněné panely KNUMOX jsou designovým zahradním doplňkem a zároveň pomohou zajistit pocit soukromí a poslouží jako ochrana před větrem a hlukem. Ať už na slunci nebo při kreativním osvětlení, hra světla a stínu promění barevné skleněné panely KNUMOX v minimalistický designový objekt ve venkovním prostoru. Skleněné panely KNUMOX ze skla ve třech stupních transparentnosti jsou vhodná pro nadčasový zahradní a krajinářský design. Vyberte si z rozsáhlé palety barev a vytvořte si svůj individuální vzhled.

 

SESTAVA LAKE
Výška 190 cm
Hloubka 2,5 cm
Hmotnost 187,5 kg

 

Produkty jsou vyráběny v manufaktuře, s vysokým procentem ruční práce a vyznačují se svou jedinečností. Pro jejich výrobu se využívají přírodní materiály jako je písek, voda a další aditiva. Prvky KNUMOX jsou určeny pro venkovní použití (samozřejmě lze je instalovat i v interiéru). Lze je využít pouze jako samostatně stojící předměty, nikoli jako např. opěrnou zeď.

Skleněné panely KNUMOX se nejčastěji instalují do betonového základu pomocí hliníkového bloku KNUMOX (součástí dodávky). 

Nejste si jistí výběrem barvy? Zdarma vám zapůjčíme vzorek. 

 

POČET    BARVA   TRANSPARENTNOST    DÉLKA PANELU
1x Ice  průsvitná 60 cm
1x Sky průsvitná 60 cm
1x Sea průsvitná 60 cm

 

Zaujaly vás skleněné panely Knumox? Zde se o nich můžete dozvědět něco více: 

Skleněné panely KNUMOX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu