Skleněné panely KNUMOX

MODERNÍ VÍCEÚČELOVÉ SKLENĚNÉ PANELY

Objevte inovativní designové prvky německé značky KNUMOX, které nabízejí mnoho možností pro vytvoření mimořádného designu zahrad, parků a teras nebo kanceláří, foyer a velkých kancelářských budov.

Skleněné panely KNUMOX se stanou nepřehlédnutelným designovým prvkem a jednoduše Vám zajistí soukromí a ochranu před větrem. Díky hře světla a stínů, ať už za slunečného dne nebo při použití osvětlení, se barevné skleněné panely KNUMOX stávají minimalistickým uměleckým předmětem obzvláště ve venkovním prostředí. 

Skleněné panely KNUMOX ve třech stupních transaperentnosti jsou vhodné pro dotvoření nadčasových zahrad a interiérů. Bezpečnostní sklo je navrženo pro maximální stabilitu a bezpečnost. Inovativní KNUMOX Aero Light System k instalaci nepotřebuje žádné sloupky ani rámy. Vyberte si z široké palety barev, grafického návrhu na míru nebo vysoce kvalitních uměleckých tisků a vytvořte si svůj vlastní individuální vzhled.

ARCTIS

3 stupně transparentnosti

  • průhledné panely
  • průsvitné panely
  • neprůhledné panely

 

KN Milovníky zahrad, kteří při pohledu do zeleně ocení každý detail, potěší průhledná varianta: připomíná jemný, nevtíravý barevný filtr a lámáním slunečních paprsků koupe okolní přírodu nebo rostliny v kouzelném světle. Zatímco výhled zůstává neomezený, barevné odlesky panelů vykouzlí výrazné efekty i na zemi. Každý, kdo chce uvést světlo a přírodu do harmonie, bude potěšen nejsvětlejším ze všech úrovní průhlednosti.
KNUMOX
Dokonalá obrazovka pro tajemné hry se světlem a stíny. U průsvitné varianty volíte zlatý střed úrovní průhlednosti. Mírně tlumený, téměř difúzní efekt slibuje soukromí bez obětování lehkosti. Naopak, průsvitné vlastnosti skla nemohly vytvořit účinnější scénu pro souhru světla a přírody: na minimalistických skleněných designových prvcích se stíny jemných bambusových trav a listí stávají působivě dynamickou podívanou, která se dává do pohybu. Větrem.
KNUMOX
Milovníci jasně ohraničených míst si snadno vytvoří své útočiště díky neprůhledným panelům. Využívají také odraz, který opticky zvětšuje venkovní plochu. Optické jevy odrazu a absorpce zaručují chráněný výhled, který upřednostňuje vaši osobní oázu klidu a zároveň zdůrazňuje prostor vaší zahrady. S neprůhlednými skleněnými prvky KNUMOX přeměníte zástěnu v opravdový obraz, který přitáhne pozornost. Perfektní spojení soukromí a svobody

 

 

2 velikosti a neomezené barevné možnosti

Skleněné panely KNUMOX jsou dostupné ve dvou základních velikostech:

  • 60 x 2,5 x 190 cm
  • 100 x 2,5 x 190 cm

Vybírat můžete z široké palety barev, od tlumených neutrálních tónů po výrazné barvy. Preferujete spíše klid a harmoniii? Zvolte kolekci CAPPUCCINO nebo COFFEE! Tíhnete spíše k extravaganci nebo milujete moře a jeho svěží barvy? Prohlédněte si kolekce ATLANTIC OCEAN nebo NORTHERN LIGHTS. Pomůžeme vám najít to pravé pro každou zahradu i každou osobnost. 

Nejste si jistí? Zdarma vám zapůjčíme jednotlivé vzorky i vzorky celých sestav. Vzorky můžete vybírat přímo ZDE.

 AERO ARTO A AERO BUSINESS

Skleněné panely KNUMOX ve formě uměleckého díla. Prvním motivem použitým pro tento typ panelu byl "PIXEL" od umělkyně Pii Zeisel. Kolekce Pixel byla následně rozšířena o její varianty v barvách KNUMOX. 

Na požádání vám rádi zašleme i jiné již zrealizované motivy.

Skleněné panely KNUMOX lze dle libosti individualizovat a přizpůsobit je tak jak soukromému, tak i obchodnímu sektoru. Mohou vám připomínat zážitek z cest, oblibený citát nebo poslouží jako originální reprezentativní prvek do vstupního prostoru opatřený logem nebo firemním sloganem. 

Rádi pro vás ve spolupráci přímo s týmem KNUMOX připravíme grafický návrh přeně dle vašich představ.  

KNUMOX ARTO_Magit Kugele_Eden

AERO LIGHT

S panely AERO LIGHT V DÉLCE 300/400/450 cm jste se rozhodli pro stylovou zástěnu, která vám pomůže získat pocit soukromí a zamezit nevyžádaným pohledům. Lehký design, funkčnost a zároveň ekonimické řešení pro vaši zahradu či terasu.