Architektonický beton

Architektonický beton je praktický a stylový materiál. Nejnovější technologie umožňuje vyrábět vysoce kvalitní, velmi odolné výrobky, díky kterým budou výrobky z pohledového betonu sloužit mnoho let. Impregnovaný architektonický beton lze použít kdekoli, jak v místnostech s vysokou vlhkostí, tak venku. Jedná se o materiál vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Architektonický beton je univerzální dokončovací a konstrukční materiál.

Na našich stránkách najdete betonové květináče vyrobené technologií GRC a vyztužené skelným vláknem. Betonové květináče jsou těsné, takže neabsorbují vlhkost a můžete je osadit přímo bez dodatečné izolace. Betonové květináče jsou standardně impregnovány hydrofobním prostředkem - bez příplatku. Prostředek aplikovaný na květináče usnadňuje udržování stěn květináče v čistotě. Výhodou betonových zahradních květináčů je jejich životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům a také relativně nízká hmotnost. Technologie betonu GRC umožňuje výrobu květináčů s mnohem tenčími stěnami, a tím i hmotností, aniž by byla ohrožena vysoká pevnost vyráběných prvků.

promo

Vlastnosti betonových květináčů z naší nabídky:

  • Vyrobeno z pohledového betonu
  • Vyztuženo skelným vláknem
  • Velmi odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům
  • Pro vnitřní i vnější prostředí
  • Ručně vyráběný výrobek
  • Mrazuvzdorné
  • Nízká hmotnost
  • Impregnováno

Architektonický beton nabízí moderní, průmyslový a elegantní vzhled, který může exteriéru i interiéru propůjčit originální charakter a styl.  Je k dispozici v různých povrchových úpravách, texturách a barevných odstínech, což umožňuje širokou škálu designových možností. Tyto produkty mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči deformacím, poškrábání, působení ohně a jiným vnějším vlivům. Produkty z architektonického betonu mají obvykle nízké nároky na údržbu. Jsou odolné vůči vlivům počasí, nevyžadují  lakování ani nátěry a snadno se čistí. To umožňuje snížit náklady na údržbu a zajišťuje dlouhodobou estetickou kvalitu.

BETONOVÉ PRODUKTY SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE.