CAPPUCCINO

Zemité tóny sestavy CAPPUCCINO doplněné bílými panely se stanou tím ideálním doplňkem moderních, ale i tradičních zahrad. Pomohou proměnit vaši zahradu v prostor lákající k relaxaci.

Doručení 1 až 8 týdnů
205 337 Kč 169 700 Kč bez DPH
Kategorie: KNUMOX AERO - SESTAVY
MATERIÁL: SKLO

Skleněné panely KNUMOX jsou designovým zahradním doplňkem a zároveň pomohou zajistit pocit soukromí a poslouží jako ochrana před větrem a hlukem. Ať už na slunci nebo při kreativním osvětlení, hra světla a stínu promění barevné skleněné panely KNUMOX v minimalistický designový objekt ve venkovním prostoru. Skleněné panely KNUMOX ze skla ve třech stupních transparentnosti jsou vhodná pro nadčasový zahradní a krajinářský design. Vyberte si z rozsáhlé palety barev a vytvořte si svůj individuální vzhled.

 

SESTAVA CAPPUCCINO
Výška 190 cm
Hloubka 2,5 cm
Hmotnost 188 kg

 

Produkty jsou vyráběny v manufaktuře, s vysokým procentem ruční práce a vyznačují se svou jedinečností. Pro jejich výrobu se využívají přírodní materiály jako je písek, voda a další aditiva. Prvky KNUMOX jsou určeny pro venkovní použití (samozřejmě lze je instalovat i v interiéru). Lze je využít pouze jako samostatně stojící předměty, nikoli jako např. opěrnou zeď.

Skleněné panely KNUMOX se nejčastěji instalují do betonového základu pomocí hliníkového bloku KNUMOX (součástí dodávky). 

Nejste si jistí výběrem barvy? Zdarma vám zapůjčíme vzorek. 

 

POČET    BARVA   TRANSPARENTNOST    DÉLKA PANELU
1x Dusk průsvitná 60 cm
1x Dolomite průsvitná 60 cm
1x Gobi průsvitná 60 cm
2x Arctis průsvitná 100 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: