BLUE OCEAN

Milujete svěží barvy moře nebo je vaší oblíbenou barvou modrá? BLUE OCEAN je sestava tón v tónu, ideální kombinace k moderním bazénům nebo jako designový doplněk na terasu. 

Doručení 1 až 8 týdnů
138 908 Kč 114 800 Kč bez DPH
Kategorie: KNUMOX AERO - SESTAVY
MATERIÁL: SKLO

Skleněné panely KNUMOX jsou designovým zahradním doplňkem a zároveň pomohou zajistit pocit soukromí a poslouží jako ochrana před větrem a hlukem. Ať už na slunci nebo při kreativním osvětlení, hra světla a stínu promění barevné skleněné panely KNUMOX v minimalistický designový objekt ve venkovním prostoru. Skleněné panely KNUMOX ze skla ve třech stupních transparentnosti jsou vhodná pro nadčasový zahradní a krajinářský design. Vyberte si z rozsáhlé palety barev a vytvořte si svůj individuální vzhled.

 

SESTAVA BLUE OCEAN
Výška 190 cm
Hloubka 2,5 cm
Hmotnost 312 kg

 

Produkty jsou vyráběny v manufaktuře, s vysokým procentem ruční práce a vyznačují se svou jedinečností. Pro jejich výrobu se využívají přírodní materiály jako je písek, voda a další aditiva. Prvky KNUMOX jsou určeny pro venkovní použití (samozřejmě lze je instalovat i v interiéru). Lze je využít pouze jako samostatně stojící předměty, nikoli jako např. opěrnou zeď.

Skleněné panely KNUMOX se nejčastěji instalují do betonového základu pomocí hliníkového bloku KNUMOX (součástí dodávky). 

Nejste si jistí výběrem barvy? Zdarma vám zapůjčíme vzorek. 

 

POČET    BARVA   TRANSPARENTNOST    DÉLKA PANELU
1x Ice  průsvitná 100 cm
1x Sky průsvitná 100 cm
1x Sea průsvitná 100 cm

Zaujaly vás skleněné panely Knumox? Zde se o nich můžete dozvědět něco více: 

Skleněné panely KNUMOX

Zpět do obchodu