Affiliate program

Jste architekt, zahradník, provozovatel e-shopu nebo influencer?

Vydělávejte na internetu

Co je to affiliate program a jak se stát jeho součástí

Affiliate neboli provizní program vám umožní získat provizi za každý prodej, který zprostředkujete. Je to velmi snadné! Pokud zákazník, který na naše stránky přijde pomocí banneru nebo odkazu umístěného na vašich stránkách (FB, Instagramu, newsletteru apod.) a dokončí objednávku, automaticky získáváte provizi ve výši 2,5% z uskutečněného nákupu. Provize a jejich výši si můžete jednoduše kontrolovat po přihlášení do vašeho Affiliate účtu na našich stránkách. Zákazník nemusí objednávku udělat hned, systém si po dobu jednoho měsíce pamatuje, že se na naše stránky dostal právě díky vám! Provize vyplácíme čtvrtletně.

Proč se registrovat do našeho Affiliate programu

VYSOKÉ PROVIZE

Naším Affiliate programem získáváte možnost získat zajímavé provize za každý prodej generovaný Vašimi doporučeními. To znamená, že pokud máte svou zákaznickou základnu, sledující na sociálních sítích nebo čtenáře na Vašem blogu, můžete jednoduše těžit z každého úspěšného prodeje.

KVALITNÍ PRODUKTY A SLUŽBY

Naše společnost je známá svými vysoce kvalitními architektonickými a zahradními produkty a službami. Jako náš affiliate budete moci nabídnout Vašemu publiku produkty, které stojí za to, a se kterými si u svých zákazníků jméno rozhodně nezkazíte!

SLEVOVÉ KÓDY PRO VÁS A VAŠE ZÁKAZNÍKY

Poskytněte svým zákazníkům jedinečný slevový kód pro nákup produktů na našich stránkách.
Za každé použití slevového kódu získáváte svou provizi a zákazník zajímavou slevu.

Jaké partnery hledáme?

  • Architekty a zahradní architekty, designéry
  • E-shopy s potřebami pro zahradníky
  • Bloggery a influencery
  • Realizátory zahrad
  • Odborné weby, fóra, portály, katalogy

Jak zahájit spolupráci?

  1. Zaregistrujte se zde
  2. Počkejte na schválení registrace naším týmem
  3. V záložce BANNERY ve vašem Affiliate účtu naleznete banner ke stažení. Stačí pouze stisknout tlačítko Generovat URL a vložit tento odkaz na své webové stránky, sociální sítě či do newsletteru. Pro odkazy platí to samé co pro bannery, jednoduše stáhněte vygenerované URL a vložte na své webové stránky apod. Systém automaticky vyhodnotí, že objednávka byla zprostředkována pomocí vašeho unikátního odkazu a provizi bude připsána na váš zákaznický účet.
  4. Objednávky a výši provize můžete sledovat na svém účtu.
  5. Po dosažení provizí v hodnotě 500 Kč můžete kdykoliv zažádat o jejich proplacení. Provize proplácíme automaticky čtvrtletně.