FUENTE BLOCK

Vodní prvky FUENTE jsou vyrobeny z kvalitní cortenové oceli o tloušťce plechu 2 mm. Jsou vhodné jak pro soukromé zahrady, tak např. i pro zahrádky kaváren nebo restaurací. Tyto vodní prvky dokáží přinést do zahrady v parných dnech tolik žádané osvěžení a navodit příjemnou a uklidňující atmosféru. 

Varianta
Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 5 až 6 týdnů Zvolte variantu
40 753 Kč 100 188 Kč od 40 753 Kč 33 680 Kč bez DPH 82 800 Kč bez DPH od 33 680 Kč bez DPH
Kategorie: FONTÁNY
MATERIÁL: CORTEN

Cortenové vodní prvky FUENTE BLOCK jsou vyrobeny z cortenové oceli, která se vyznačuje vysokou odolností a bezúdržbovostí. Jedná se o atraktivní výrazné vodní prvky, kde voda proudí přes všechny čtyři strany a jemně stéká přes jejich okraje do sběrné nádrže fontány. Vytváří tak efekt ukládajícího vodopádu. Voda plynule stéká po stranách bloku do podzemní sběrné nádrže, než je čerpána zpět nahoru. Voda probublává skrz nerezovou trysku, která je doplněna LED světly, která dodávají vodnímu prvku úžasnou atmosféru i v noci. 

Dostaňte vodu do své zahrady elegantně a jednoduše! Stačí nalít vodu do nádržky a zapojit fontánu do zdroje elektrické energie.

Voda přináší do Vaší zahrady dynamický prvek, dokáže uklidnit a zpříjemnit chvíle odpočinku.

 

Fontány FUENTE BLOCK:

  • přinášejí do zahrady dynamiku
  • jsou dodávány včetně vodního čerpadla a osvětlené vodní trysky
  • lze velmi snadno zapojit
  • standardně dodávány bez typické cortenové patiny, ta se vytvoří sama po vystavení povětrnostním podmínkám. Proces rezivění kortenové oceli trvá asi 4-5 měsíců v závislosti na povětrnostních podmínkách.

Doporučení:

  • voda použitá v tomto produktu by měla mít neutrální hodnotu pH (7), aby byl chráněn vzhled a kvalita materiálu.
  • Čerpadlo se může ucpat, pokud se uvnitř produktu hromadí zelený odpad. Tento vodní prvek se však snadno otevírá a čistí. Po vyčištění trysek zkontrolujte čerpadlo, zda není ucpané.
  • Volitelně lze mezi čerpadlo a fontánu umístit filtr.
  • Každoročně očistěte produkt postříkáním hrubých nečistot vodou z vodovodu.
  • POUŽITÍ V ZIMĚ: Při teplotách pod bodem mrazu vždy vytáhněte zástrčku ze zásuvky. Snižte hladinu vody alespoň 10 cm pod okraj. Doporučujeme používat ochranu proti ledu (k dostání v každém zahradnictví nebo železářství). Pokud jsou splněny výše uvedené podmínky, čerpadlo může zůstat ve vodě. Čerpadlo můžete také vyjmout z jezírka a uložit ho přes zimu ve vodě (nad 0 °C).
 
Velikosti a varianty
Název Hmotnost (kg) Rozměry d*š*v (cm)
Fuente BLOCK CWB 1 173 70x70x70
Fuente BLOCK CWB 4 464
300x70x70
 
 
Zpět do obchodu