BRANN AL VBA1

Pokud hledáte elegantní a bezpečný způsob, jak přidat oheň do svého prostoru, plynový krb (ohniště) Brann od značky ADEZZ je skvělou volbou, která kombinuje kvalitu, design a jednoduchost použití.

Varianta
Doručení 5 až 6 týdnů Skladem Doručení 5 až 6 týdnů Doručení 5 až 6 týdnů Zvolte variantu
31 944 Kč 26 400 Kč bez DPH
Kategorie: E-Shop
MATERIÁL: HLINÍK
Brann%20VBA1
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Pokud hledáte elegantní a bezpečný způsob, jak přidat oheň do svého prostoru, hliníkový plynový krb Brann od značky ADEZZ je skvělou volbou, která kombinuje kvalitu, design a jednoduchost použití.

Značka ADEZZ je známá pro svou vysokou kvalitu a pečlivé zpracování svých produktů. Krb Brann není výjimkou. Je vyroben s důrazem na detaily, jeho jednoduché a čisté linie zaručují, že se bude hodit do různých prostorů a stylů. Tato moderní alternativa na plyn se hodí jak na zahrady, tak i na městské terasy či balkony. Vhodná je i do omezených prostor. Ohniště udělá radost každému, kdo si chce užít atmosféru otevřeného ohně. Ohniště jsou také originálním doplňkem pro každou restauraci, vinařství, penzion i hotelový resort.

Plynové krby jsou známé tím, že vytvářejí skutečný oheň, který je poháněn bezpečným palivem. Plynový krb Brann umožňuje vytvořit atmosféru ohně bez nutnosti připojení k elektrické síti nebo odsávače. Palivo se snadno zapaluje a poskytuje teplý plamen bez tvorby kouře, sazí nebo popela. Díky svému kompaktnímu designu a nezávislosti na elektrické síti můžete krb Brann umístit prakticky kamkoli. Bude skvělým doplňkem pro terasu, zahradu nebo balkon. Brann je navržen s ohledem na bezpečnost a jednoduchou obsluhu. Intenzitu plamene lze přizpůsobit dle vaší aktuální potřeby.

BAREVNÉ PROVEDENÍ:

RAL 9016 - bílá

RAL 7021 - tmavě šedá

Ostatní barvy za příplatek, prosím kontaktujte nás. 

 

SPECIFIKACE:

 • Dodáváno včetně hořáku. Hořák je vyroben z kvalitní nerezové oceli. 
 • Snadná instalace, plynovou láhev lze umístit přímo pod hořák. 
 • Součástí balení není palivo. Výrobce doporučuje propan G31, použití jiného paliva může způsobit poškození výrobku nebo zranění osob.
 • Všechny části produktu Brann jsou CE-certifikovány.

Důležité:

 • Produkty musí být vybaleny ihned po obdržení, aby se uvolnila veškerá vlhkost zachycená uvnitř obalu. Pokud je produkt ponechán v obalu, 
 • Záruka zaniká, pokud vrtáte nebo brousíte způsobem, který není specifikován.
 • Čtěte pečlivě všechny informace k instalaci a údržbě tohoto produktu. 
 • Varování: povrch produktu může být velmi horký, zdržujte se v dostatečné vzdálenosti od produktu. 
 • Tento plynový krb je určen pro použití ve venkovních prostorách. 
 • Nepoužívejte jiné než doporučené palivo.

Použití plynového krbu:

 • Krb musí být umístěn na rovný, zpevněný povrch v dostatečné vzdálenosti od hořlavých materiálů.
 • Při zapojování krbu musí být uzavřen přívod paliva. Při přemísťování krbu láhev s palivem úplně odpojte.
 • Nikdy krb nepřesouvejte, pokud je právě v provozu.
 • Nedotýkejte se horkých částí, vždy počkejte, až krb a jeho příslušenství dostatečně vychladne (to může trvat až 15 hodin).

 

 

Náš tip

Biokrby pomohou navodit příjemnou atmosféru, oheň se svými plameny vytvoří teplý a útulný prostor, ve kterém se můžete uvolnit a užívat si okamžiky klidu. Hliníkové biokrby mají moderní a elegantní vzhled. Hliník je známý svou hladkou povrchovou úpravou, která dodává biokrbu sofistikovaný vzhled. Tyto biokrby se skvěle hodí do moderního prostředí a mohou sloužit jako stylový prvek ve vašem exteriéru.

IMG_7819_vyrez
 
 

Velikosti a varianty 

Název Hmotnost (kg) Rozměry délka*šířka*výška (cm)
Brann VBA1 32 120x80x50
Brann VBA2 29 100x80x50
Brann VBA3 26 80x80x50
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: