LENA SKL NORMAL

Ukládejte dřevo stylově! Využijte prostor Vaší zahrady na maximum a zkombinujte krásné s užitečným. Dřevníky LENA se postarají o to, aby Vaše dřevo bylo uloženo v suchu a připraveno pro použití, ať už se chystáte rozpálit oheň v ohništi na zahradě nebo si chcete zpříjemnit večer doma u krbu. Dřevníky LENA zajistí správnou cirkulaci vzduchu a urychlí proces jeho vysychání. Dřevníky LENA jsou vyrobeny z cortenové oceli, která se vyznačuje vysokou odolností a bezúdržbovostí. Rádi rozměry přizpůsobíme individuálním požadavkům zákazníka. 

Varianta
Skladem Doručení 1 až 2 týdny Zvolte variantu
Značka: NECU PL
5 215 Kč 7 294 Kč od 5 215 Kč –15 % 4 432 Kč 6 199 Kč od 4 432 Kč 3 663 Kč bez DPH 5 123 Kč bez DPH od 3 663 Kč bez DPH
Kategorie: DŘEVNÍKY
MATERIÁL: CORTEN
LENA SKL NORMAL 800 (boční pohled)
Akce BESTSELLER
5 215 Kč 7 294 Kč od 5 215 Kč –15 %

Dřevníky LENA SKL NORMAL se hezky kombinují s dřevníky LENA SKL TRAPEZ. Díky tomu si můžete si vytvořit stylový dřevník podle Vašich potřeb.

Tento šestiuhelníkový cortenový dřevník představuje elegantní a funkční prvek pro vaše venkovní prostory. Vyrobený z vysoce kvalitního materiálu -  corten oceli, který se vyznačuje nejen vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, ale také unikátním vzhledem, který se snadno kombinuje se zelení v zahradě a ostatními materiály. 

Díky šestiuhelníkovému designu je možné tento dřevník snadno kombinovat s dřevníky LENA TRAPEZ a tím vytvořit libovolně velký dřevník podle vašich potřeb a představ. Tato flexibilita v designu umožňuje optimální využití prostoru a přizpůsobení dřevníku vašim individuálním preferencím.

Instalace: výrobce neuvádí specifický způsob instalace, je možné je ustavit na rovný, zpebněný povrch. Z důvodu zajištění bezpečnosti doporučujeme dřevníky upevnit k betonovým patkám pomocí šroubů nebo checmických kotev. Jednotlivé díly je vhodné spojit pomocí běžně dostupných šroubů, dřevníky jsou pro tyto účely vybaveny předvyvrtanými otvory. 

Dřevníky LENA:

  • zajistí, aby dřevo bylo uloženo v suchu
  • jsou vyrobeny z kvalitní cortenové oceli o tloušťce plechu 2 mm
  • standardně dodáváme bez cortenové patiny, ta se vytvoří sama po vystavení povětrnostním podmínkám
  • můžeme dodat i v nestandardních rozměrech - kontaktujte nás! 
Velikosti a varianty
Název Hmotnost Rozměry d*š*v (cm)
LENA SKL NORMAL 800 20 kg 80x40x69,4
LENA SKL NORMAL 1500 36 kg
150x40x130
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: