PURPLE BLOSSOM

Sestava PURPLE BLOSSOM vás přemístí do jižní Francie a jejích levandulových polí! Pokud máte rádi tóny uklidňující fialové barvy, pak je tato sestava tou pravou volbou. 

Doručení 1 až 8 týdnů
116 257 Kč 96 080 Kč bez DPH
Kategorie: KNUMOX AERO - SESTAVY
MATERIÁL: SKLO

Skleněné panely KNUMOX jsou designovým zahradním doplňkem a zároveň pomohou zajistit pocit soukromí a poslouží jako ochrana před větrem a hlukem. Ať už na slunci nebo při kreativním osvětlení, hra světla a stínu promění barevné skleněné panely KNUMOX v minimalistický designový objekt ve venkovním prostoru. Skleněné panely KNUMOX ze skla ve třech stupních transparentnosti jsou vhodná pro nadčasový zahradní a krajinářský design. Vyberte si z rozsáhlé palety barev a vytvořte si svůj individuální vzhled.

 

SESTAVA PURPLE BLOSSOM
Výška 190 cm
Hloubka 2,5 cm
Hmotnost 312,5 kg

 

Produkty jsou vyráběny v manufaktuře, s vysokým procentem ruční práce a vyznačují se svou jedinečností. Pro jejich výrobu se využívají přírodní materiály jako je písek, voda a další aditiva. Prvky KNUMOX jsou určeny pro venkovní použití (samozřejmě lze je instalovat i v interiéru). Lze je využít pouze jako samostatně stojící předměty, nikoli jako např. opěrnou zeď.

Počet  Panel  Typ Velikost 
1x
Lagun 
průhledný 100cm
1x
Lavara  
průhledný 100cm
1x
Antaris
průhledný 100cm

 

Skleněné panely KNUMOX se nejčastěji instalují do betonového základu pomocí hliníkového bloku KNUMOX (součástí dodávky). 

Nejste si jistí výběrem barvy? Zdarma vám zapůjčíme vzorek. 

 

Představení KNUMOX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: