LOVE SUPREME BLACK

Ušlechtilý fontánový set LOVE SUPREME v materiálovém provedení práškově lakovaná ocel, barva BLACK (ČERNÁ). Součástí setu je standardně pevný rezervoár na vodu s krytem, který je vhodný pro trvalé zapuštění do země a zároveň slouží jako úkryt celé technologie fontány. Vodní sety s mísou je možné doplnit teplým bílým LED osvětlením, které ještě více umocní magickou atmosféru v zahradě.

Varianta
OKRASNÉ KAMÍNKY ?
OSVĚTLENÍ ?
TRYSKA ?
Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Zvolte variantu
Značka: PETOMAR
10 890 Kč 16 940 Kč 22 506 Kč 32 670 Kč 42 955 Kč 85 910 Kč od 10 890 Kč 9 000 Kč bez DPH 14 000 Kč bez DPH 18 600 Kč bez DPH 27 000 Kč bez DPH 35 500 Kč bez DPH 71 000 Kč bez DPH od 9 000 Kč bez DPH
Kategorie: E-Shop
MATERIÁL: GALVANIZOVANÁ OCEL

Ušlechtilý fontánový set LOVE SUPREME, kde je dominantou mísa z kvalitní lakované oceli. Součástí setu je standardně pevný rezervoár na vodu s krytem, který je vhodný pro trvalé zapuštění do země a zároveň slouží jako úkryt celé technologie fontány. Vodní sety s mísou je možné doplnit teplým bílým LED osvětlením, které ještě více umocní magickou atmosféru v zahradě. Příjemné prostředí je velmi důležité pro ten správný odpočinek, ať už s přáteli nebo třeba jen s dobrou knihou. 

Tyto vodní prvky nejsou opatřeny vodní tryskou, pro proudění vody přes okraje mísy postačí činnost vodní pumpy. Pro větší efekt (voda tryská mírně nad hladinu), lze prvek opatřit vodní tryskou. Vodní trysky jsou dostupné ve dvou efetech: "vulkán" a "pěna". Vulkán vytváří efekt hříbku, pěna zajistí výraznější bublání. 

 Fontány LOVE SUPREME:

  • vnesou do Vaší zahrady dynamický prvek a zároveň působí uklidňujícím dojmem
  • jsou dodávány s vodním čerpadlem a kabelem o délce 10m, podzemním rezervoárem, krycí síťkou a vypouštěcím ventilem
  • na přání možno doplnit o vodní trysku a LED osvětlení
  • barva: BLACK (ČERNÁ)

Čerpadlo

Součástí každého setu LOVE SUPREME je kvalitní, energeticky úsporné oběhové čerpadlo. Spolehlivé čerpadlo je umístěno v rezervoáru a čerpá z něj vodu do fontánového elementu. Díky snadné regulaci průtoku na samotném čerpadle si dokážete průtok sami přizpůsobit přímo vašim potřebám.

  • Elektrický kabel o délce 10 m pro napojení fontány i na delší vzdálenost
  • Čerpadla ověřených výrobců, vysoce spolehlivá, s nízkou spotřebou elektrické energie
  • Dostupnost náhradních dílů
  • Funkční a bezpečné, testované s certifikátem TÜV

Rezervoár se samovypouštěcím ventilem

Rezervoár pro vodní prvky je standardně vyroben z PE nebo ze sklolaminátu - v závislosti na typu fontány. Díky použití kvalitního materiálu a jeho mírné pružnosti jsou nádoby vhodné pro podzemní instalaci. Objem a rozměr jednotlivých rezervoárů je individuálně přizpůsobený zvolenému typu fontány  na základě tvaru, výšky či jiných faktorů vodního prvku. 

Díky inovaci samovypouštěcího ventilu, který je instalován do každého rezervoáru vodního prvku, je možno nádoby vodního prvku kdykoliv vypustit bez jakékoliv technicé zručnosti. Stačí jednoduše uvolnit zátku a nechat vodu postupně odtéct. Ideální využití tohoto doplňku ocení každý uživatel zejména v čase zimní údržby, kdy je vhodné, aby čerpadlo nezůstávalo dlouho pod vodou. 

Kryt s ochrannou síťkou

Kryt rezervoáru je vyrobený z pevného materiálu, tak aby bezpečně udržel celou hmotnost vodního prvku a dekoračních kamenů a navíc je pochozí. V krytu je dostatečné množství otvorů, tak aby se voda přetékající přes element dokázala v krátkém čase vrátit zpět do nádrže, čímž se vytvoří dokonalý zpětný tok vody. Větší středový otvor slouží pro hadici, která přepravuje vodu z nádrže na povrch fontány. Kryt disponuje servisním otvorem, díky kterému je možný jednoduchý přístup k čerpadlu a jeho údržbě, aniž by bylo nutné rozebrat celou fontánu. Síťka určená na kryt fontánové nádoby slouží k zabránění přepadu dekoračních kamenů, kůry a drobných nečistot do rezervoáru na vodu. Síťka tak snižuje potřebu výměny vody, která na fontáně cirkuluje a zároveň chrání a prodlžuje životnost čerpadla. 

Ochranná geotextílie

Součástí dodávky tohoto vodního prvku je také vysoce kvalitní geotextilie, která je určená pro vystlání výkopu pro rezervoár. Geotextilie je materiál, který velmi dobře odolává hnilobným procesům a prorůstání kořenů, čímž výrazně snižuje riziko poškození nádoby na vodu při jejím usazení do terénu. Má dobrou nasákavou schopnost, což usnadňuje a urychluje vypouštění vody z nádrže při použití samovypuštěcího ventilu. 

PŘÍPLATKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vodní trysky

Pro větší efekt (voda tryská mírně nad hladinu), lze prvek opatřit vodní tryskou. Vodní trysky jsou dostupné ve dvou efetech: "vulkán" a "pěna". Vulkán vytváří efekt hříbku, pěna zajistí výraznější bublání. 

Dopouštěcí ventil s plavákem

Dopouštěcí ventil slouží k zabezpečení automatického dopouštění vody pro udržení vyrovnané hladiny v rezervoáru. Zařízení pracuje na podobném, osvědčeném principu jako dopouštění WC nádoby s vodou do maximálního tlaku 5 bar.

LED osvětlení fontány 

Osvětlení disponuje ochranou IP68, což znamená, že je vhodné i k trvalému použití pod vodou.

Okrasné kamínky

Okrasné kamínky určené pro použití jako dekorativní prvek. Sada obsahuje 25 kg přírodních kamenů s různou strukturou, velikostí a barev dle zvoleného balení. Dekorativní kamínky se umísťují přímo kryt nádoby, respektive okolo vodního prvku a mají čistě estetický význam.

Nero Ebano - černá barva, omílané oblázky, 20 - 50 mm

Thassos - bílá barva, bílý omílaný mramor, 40 - 80 mm

Gneis - kamenná kůra, 30 - 60 mm

Velikosti a varianty

Název

Průměr

vodní mísy (cm)

Průměr

vodní nádrže/objem

Hloubka

nádrže (cm)

LOVE SUPREME 60 60 66 cm/90 l (PE) 35
LOVE SUPREME 80 80
88 cm/150 l (PE)
35
LOVE SUPREME 100 100 110 cm/250 l (PE) 35
LOVE SUPREME 120 120 okrouhá nádoba sklolaminát 150 cm 35
LOVE SUPREME 150 150 okrouhLá nádoba sklolaminát 170 cm 35
LOVE SUPREME 200 200 okrouhLá nádoba sklolaminát 220 cm 35
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: