GRO COR

Lavice ze série GRO jsou vhodné pro veřejná prostranství, parky, odpočinkové areály, ale i soukromé zahrady. 

Skladem
29 667 Kč 24 518 Kč bez DPH
Kategorie: NÁBYTEK PRO DŮM A ZAHRADU
MATERIÁL: CORTEN
GRBE.2400S.Ct
ZDARMAZDARMA

Lavice ze série GRO jsou vhodné pro veřejná prostranství, parky, odpočinkové areály, ale i soukromé zahrady.Konstrukce lavice je vyrobena z kvalitní cortenové oceli, sedák je z odolného tvrdého dřeva GARAPA vhodného pro venkovní použití. Lavice jsou vybaveny otvory pro upevnění do země. Lavice GRO jsou dostupné ve třech délkách: 500, 1 500 a 2 300 mm a dvou materiálových varintách, corten a galvanizovaná ocel. 

Série GRO holandského výrobce ADEZZ kombinuje moderní design s rustikálním šarmem. Jejich jednoduché a elegantní linie se snadno integrují do různých prostředí. Každá lavička ze série GRO je vyrobena s důrazem na kvalitu, což zajišťuje jejich odolnost a trvanlivost, a to i v náročných venkovních podmínkách.

Cortenová ocel je známá svou schopností odolávat povětrnostním vlivům a nadčasovým vzhledem, což ji činí ideálním materiálem pro venkovní nábytek. Lavice série GRO nevyžadují složité ošetření ani pravidelné lakování. 

Sedáky lavic časem zešednou, ale tato změna barvy nemá vliv na kvalitu výrobku. Použití speciálního oleje na dřevo je možné, ale není nutné.

 Lavice GRO:

  • jsou ideální do zahrad i veřejného prostoru
  • jsou vybaveny sedákem z prémiového dřeva GARAPA
  • jsou standardně dodávány bez typické cortenové patiny, ta se vytvoří sama po vystavení povětrnostním podmínkám

Velikosti a varianty

Název Hmotnost (kg) Rozměry d*š*v (cm)
GRBE.2300S.Ct 55 230x44x62
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: