GRO COR STŮL

Stůl z cortenu v kombinaci se dřevem - to je ideální spojení teplého přírodního materiálu se "surovým" cortenem. 

Doručení 1 až 4 týdnů
41 904 Kč 34 631 Kč bez DPH
Kategorie: NÁBYTEK PRO DŮM A ZAHRADU
MATERIÁL: CORTEN
GRTA.2400.Ct
ZDARMAZDARMA

Stůl z řady GRO v minimalistickém designu je určen zejména pro veřejný prostor, jako jsou parky nebo odpočinkové zóny, své uplatnění ale najde i v soukromých zahradách. GRO COR, to je harmonické spojení teplého tvrdého dřeva se surovým cortenem. Deska stolu je vyrobena z odolného tvrdého dřeva GARAPA vhodného pro venkovní použití. Stůl je vybaven otvory pro upevnění do země. 

Série GRO holandského výrobce ADEZZ kombinuje moderní design s rustikálním šarmem. Jejich jednoduché a elegantní linie se snadno integrují do různých prostředí. 

Stoly série GRO holandského výrobce ADEZZ jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci funkcionality a krásy ve venkovním mibiliáři. Spojení cortenové oceli, moderního designu a variabilty nabízí skvělou možnost doplnit vaše prostředí o kus nábytku, který zůstane krásný a funkční po mnoho let. Sérii GRO si zamilujete nejen pro její vzhled, ale také pro její trvanlivost a jednoduchou údržbu.

Deska stolu časem zešedne, ale tato změna barvy nemá vliv na kvalitu výrobku. Použití speciálního oleje na dřevo je možné, ale není nutné.

 Lavice a stoly GRO:

  • jsou ideální do zahrad i veřejného prostoru
  • jsou vybaveny sedákem z prémiového dřeva GARAPA
  • jsou standardně dodávány bez typické cortenové patiny, ta se vytvoří sama po vystavení povětrnostním podmínkám

Velikosti a varianty

Název Hmotnost (kg) Rozměry d*š*v (cm)
GRTA.2300.Ct 92 230x79x90,5
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: