GORRA

GORRA je kulaté cortenové ohniště vyrobené z cortenové oceli o tloušťce 3 mm. Ohniště z cortenové oceli je velice odolné a nevyžaduje žádnou údržbu. Jediné, co musíte udělat, je vyčistit ohniště od zbytků topiva. Toto ohniště  v sobě kombinuje atraktivní design, kvalitní zpracování a praktické použití. 

Doručení 1 až 4 týdnů
10 648 Kč –10 % 9 583 Kč 7 920 Kč bez DPH
Kategorie: OHNIŠTĚ
MATERIÁL: CORTEN
gorra
Akce
10 648 Kč –10 %

GORRA je kulaté cortenové ohniště vyrobené z cortenové oceli o tloušťce 3 mm. Ohniště z cortenové oceli je velice odolné a nevyžaduje žádnou údržbu. Jediné, co musíte udělat, je vyčistit ohniště od zbytků topiva. Toto ohniště  v sobě kombinuje atraktivní design, kvalitní zpracování a praktické použití.  Cortenové ohniště GORRA je  dostatečně prostorné pro výrazný oheň, je ale zároveň relativně lehké a snadno přenosné.

Cortenové ohniště GORRA je ideálním doplňkem pro útulné posezení s rodinou a přáteli. Kulatý design tohoto cortenového ohniště je zárukou jednoduchosti a elegance. Navíc, díky použití kvalitní cortenové oceli, bude GORRA odolávat vlivům počasí a postupem času získává nádhernou patinu, která dodá vašemu prostoru jedinečný charakter. 

Cortenová ocel je kovová slitina složená z přidání mědi, fosforu, niklu a chromu k železu. Při kontaktu s vzduchem materiál vytváří ochrannou vrstvu rezavého povlaku. Tento přirozený povlak brání další korozi a dělá z ohniště jedinečný kousek, který skvěle doplní zeleň ve vaší zahradě. Naše cortenová ohniště jsou vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům a extrémním podmínkám. Budou vypadat krásně i po mnoha letech a nevyžadují žádnou složitou údržbu. S cortenovými ohništi si můžete být jisti, že váš prostor bude ozdoben elegantním a trvanlivým prvkem. 

Udělejte z vašeho venkovního prostoru místo, kde vznikají nezapomenutelné vzpomínky.

 Ohniště GORRA

  • jsou opatřena drenážním otvorem
  • standardně dodávána bez typické cortenové patiny, ta se vytvoří sama po vystavení povětrnostním podmínkám
  • nabízíme ve variantách bez roštu, s roštem

Velikosti a varianty

Název Hmotnost Rozměry d*š*v (cm)
GORRA 33 kg 120x25
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: