FORMA

FORMA je cortenové ohniště nepravidelného tvaru vyrobené z cortenové oceli. Ohniště z cortenové oceli je velice odolné a nevyžaduje žádnou údržbu. Jediné, co musíte udělat, je vyčistit ohniště od zbytků topiva. Toto ohniště holandské značky ADEZZ v sobě kombinuje atraktivní design, kvalitní zpracování a praktické použití. 

Doručení 1 až 4 týdnů
Značka: ADEZZ
9 854 Kč 8 144 Kč bez DPH
Kategorie: OHNIŠTĚ
MATERIÁL: CORTEN
Screenshot 2023 10 05 133343
ZDARMAZDARMA

FORMA je cortenové ohniště nepravidelného tvaru vyrobené z cortenové oceli. Ohniště z cortenové oceli je velice odolné a nevyžaduje žádnou údržbu. Jediné, co musíte udělat, je vyčistit ohniště od zbytků topiva. Toto ohniště holandské značky ADEZZ v sobě kombinuje atraktivní design, kvalitní zpracování a praktické použití. Ohniště je opatřeno praktickými výřezy pro snadnější přemisťování.

Ohniště značky ADEZZ jsou nádherným spojením designu a funkčnosti. Stanou se středobodem vašeho prostoru, kde se rodina a přátelé mohou scházet, grilovat, nebo jednoduše relaxovat u ohně. S Adezz ohništi můžete vyjádřit svůj osobní styl a vytvořit jedinečné místo pro společné chvíle. Jejich moderní design a čisté linie dodají vašemu prostoru sofistikovaný vzhled.

Cortenová ocel je známá svou schopností přirozeně oxidovat a vytvářet rustikální povrch s typickým oranžovo-hnědým odstínem. Tento přírodní proces dává cortenovým ohništím nezaměnitelný a jedinečný charakter.

Naše cortenová ohniště jsou vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům a extrémním podmínkám. Budou vypadat krásně i po mnoha letech a nevyžadují žádnou složitou údržbu. S cortenovými ohništi značky ADEZZ si můžete být jisti, že váš prostor bude ozdoben elegantním a trvanlivým prvkem.

 

Ohniště FORMA

  • jsou opatřena drenážním otvorem
  • standardně dodávána bez typické cortenové patiny, ta se vytvoří sama po vystavení povětrnostním podmínkám
  • nabízíme ve variantách bez roštu, s roštem

Velikosti a varianty

Název Hmotnost Rozměry d*š*v (cm)
FORMA 26 kg 115 x 100 x 27 cm
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: