FLYNN COR

Poštovní schránka FLYNN COR se vyznačuje čistým, minimalistickým designem. Pokud hledáte užitečný doplněk k vašemu modernímu domu, pak je FLYNN tou správnou volbou. 

Doručení 5 až 6 týdnů
Značka: ADEZZ
11 132 Kč 9 200 Kč bez DPH
Kategorie: E-Shop
MATERIÁL: CORTEN
LFC1.1
ZDARMAZDARMA

Poštovní schránka FLYNN COR se vyznačuje čistým, minimalistickým designem. Pokud hledáte užitečný doplněk k vašemu modernímu domu, pak je FLYNN tou správnou volbou. 

Naše cortenové poštovní schránky kombinují elegantní design, funkčnost a bezpečnost. Jsou vyrobeny z cortenu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost. Schránky CASE jsou navrženy s ohledem na estetiku a praktičnost. Jejich moderní a čisté linie se hodí k různým typům architektury. Jsou vyrobeny z kvalitní cortenové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a jedinečný vzhled. Cortenová ocel se vyznačuje charakteristickým povrchovým efektem, který se postupem času mění a vytváří krásnou přírodní patinu. Každá poštovní schránka je jedinečná a nese v sobě příběh času.

Schránky od značky ADEZZ jsou navrženy tak, aby splňovaly vaše nejnáročnější požadavky. Jsou vybaveny spolehlivými zámky a nabízejí dostatek prostoru pro vaši poštu a balíčky.

Díky jejich odolnosti vůči povětrnostním vlivům a vandalismu si můžete být jisti, že vaše pošta bude v bezpečí. Cortenová ocel je navíc velmi snadno udržovatelná a vyžaduje minimální úsilí při čištění.

Zvolte jedinečnost, odolnost a eleganci s cortenovými poštovními schránkami od značky ADEZZ. Přineste do svého vstupního prostoru oroginální prvek, který zaujme na první pohled.

Rozměry produktu FLYNN: 35 x 35 x120 cm

Hmotnost: 25 kg

Cortenové poštovní schránky FLYNN:

  • jsou vyrobeny z cortenu o tloušťce 2 mm
  • se stanou nepřehlédnutelným doplňkem vašeho domu
  • jsou dodávány v surovém stavu - cortenová patina se vytvoří přirozeně po vystavení povětrnostním podmínkám

Corten je velmi specifický materiál. Zde se o něm můžete dozvědět více informací: 

Corten - proměnlivá krása ve vaší zahradě

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: