FLYNN AL

Poštovní schránka FLYNN se vyznačuje čistým, minimalistickým designem. Pokud hledáte užitečný doplněk k vašemu modernímu domu, pak je FLYNN tou správnou volbou. 

Skladem (5 ks)
25 082 Kč 20 729 Kč bez DPH
Kategorie: Poštovní schránky
MATERIÁL: HLINÍK
LFA1.1
ZDARMAZDARMA

Poštovní schránka FLYNN se vyznačuje čistým, minimalistickým designem. Pokud hledáte užitečný doplněk k vašemu modernímu domu, pak je FLYNN tou správnou volbou. 

Naše hliníkové poštovní schránky kombinují elegantní design, funkčnost a bezpečnost. Jsou vyrobeny z hliníku, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost. Schránky FLYNN jsou navrženy s ohledem na estetiku a praktičnost. Jejich moderní a čisté linie se hodí k různým typům architektury. Díky širokému výběru barev si můžete vybrat tu, která bude nejlépe ladit s vaším vstupním prostorem.

S našimi hliníkovými poštovními schránkami FLYNN získáte nejenom bezpečné uložení vaší pošty, ale také vytvoříte příjemný první dojem. Schránky jsou vybaveny spolehlivými zámky a jsou odolné vůči vandalům a povětrnostním vlivům.

Standardně jsou tyto hliníkové poštovní schránky dodávány v barvách RAL 7021 (černošedá matná), RAL 9016 (bílá matná), RAL 7016 (antracitově šedá matná), RAL 9005 (černá matná). Příplatkově jsou dostupné také v téměř celé paletě RAL barev. 

POZOR: Pokud máte zájem o jinou barvu než RAL 7021 (černošedá), prosím uvěďte barvu do poznámky v objednávce.

Rozměry produktu FLYNN: 35 x 35 x 120 cm

Hmotnost: 15 kg

Hliníková poštovní schránka FLYNN je vyrobena z hliníku o tloušťce 3 mm odolnému vůči oděru i povětrnostním vlivům. 

Hliníkové poštovní schránky 

  • jsou vyrobeny z hliníku o tloušťce 3 mm odolnému vůči oděru i povětrnostním vlivům
  • jsou standardně dodávány v barvách RAL 7021 (černošedá matná), RAL 9016 (bílá matná), RAL 7016 (antracitově šedá matná), RAL 9005 (černá matná)
  • za příplatek možno dodat v dalších RAL barvách

Náš tip

Myslete i na detaily, ty z vašeho domova udělají jedinečné místo a budete se v něm cítit příjemně nejen vy, ale i vaše návštěvy. Poštovní schránky z naší nabídky jsou důkazem toho, že i obyčejné věci mohou vypadat netradičně a stylově. 

 

 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: