BAYOU COR

 

Novinkou v oblasti zahradního designu je fontána BAYOU, která se vyznačuje svým jedinečným tvarem vysoké mísy a elegantními křivkami. Tento zahradní prvek působí uklidňujícím dojmem a harmonicky zapadá do jakéhokoliv prostředí. Fontána BAYOU nejenže zkrášluje okolí, ale díky zvuku jemně tekoucí vody také přináší pocit klidu a pohody. Ideální je nejen pro zahrady, ale také pro terasy a vnitřní prostory, kde vytváří harmonickou atmosféru a dodává prostoru nádech elegance.

Varianta
Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 1 až 4 týdnů Zvolte variantu
Značka: ADEZZ
40 765 Kč 39 930 Kč od 39 930 Kč 33 690 Kč bez DPH 33 000 Kč bez DPH od 33 000 Kč bez DPH
Kategorie: FONTÁNY KRUHOVÉ
MATERIÁL: CORTEN
Snímek obrazovky 2024 06 28 113710
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Vodní prvky BAYOU COR jsou vyrobeny z kvalitní cortenové oceli o tloušťce plechu 3 mm. Jsou vhodné jak pro soukromé zahrady, tak i pro veřejné prostory, například zahrádky kaváren nebo restaurací. Zaoblené tvary těchto vodních prvků dodávají zahradám styl a dynamiku, v parných dnech přináší tolik žádané osvěžení a navozují příjemnou a uklidňující atmosféru. Tento vodní prvek z cortenové oceli bude vypadat nádherně mezi svěží zelení každé zahrady.

Kolekce cortenových fontán holandského výrobce ADEZZ vyniká nejen svou neobyčejnou estetikou, ale také odolností vůči povětrnostním vlivům. Materiál corten je známý svou schopností vyvíjet nádhernou rezavou patinu, což dodává každému kusu unikátní charakter. Vaše zahrada, terasa nebo veřejný prostor se tak promění v místo s kouzlem, které zaujme každého pozorovatele. 

Společnost ADEZZ je předním odborníkem na venkovní mobiliář, který spojuje špičkový design s vynikající trvanlivostí. S dlouholetou zkušeností v oboru, ADEZZ se specializuje na výrobu venkovního mobiliáře z kvalitních materiálů - cortenu, hliníku, dřeva, sklolaminátu atd.  Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů, včetně designových květináčů, elegantních fontán a kvalitního venkovního nábytku, které dokonale doplňují každý exteriér. S důrazem na inovace a preciznost výroby, ADEZZ se pyšní výrobky, které odolávají povětrnostním vlivům a zároveň dodávají prostředí šmrnc a eleganci.

Fontány ADEZZ:

 • Lze velmi snadno zapojit.
 • Jsou dodávány včetně vodního čerpadla a osvětlené vodní trysky.
 • Energetická spotřeba od 50W u nejmenšího modelu po 520W u největšího modelu.
 • Výrobky jsou dodávány bez typického oranžovo-hnědého zbarvení, vrstva patiny se vytvoří sama po vystavení povětrnostním podmínkám. Proces rezivění cortenové oceli trvá asi 4-5 měsíců v závislosti na povětrnostních podmínkách.

Důležité:

 • Produkty by měly být vybaleny ihned po obdržení, aby se uvolnila veškerá vlhkost zachycená uvnitř obalu. Pokud je produkt ponechán v obalu, mohou se na něm vytvořit nerovnoměrné rezavé skvrny.
 • Naše vodní prvky by měly být instalovány na pevném, rovném povrchu.
 • Proces zvětrávání může způsobit stékání rzi.
 • Záruka zaniká, pokud vrtáte nebo brousíte způsobem, který není specifikován.
 • Voda použitá v tomto produktu by měla mít neutrální hodnotu pH (7), aby byl chráněn vzhled a kvalita materiálu.
 • Každoročně očistěte produkt postříkáním hrubých nečistot vodou z vodovodu.

Použití v zimě:

 • Při teplotách pod bodem mrazu vždy vytáhněte zástrčku ze zásuvky.
 • Snižte hladinu vody alespoň 10 cm pod okraj.
 • Doporučujeme používat ochranu proti ledu (k dostání v každém zahradnictví nebo železářství).
 • Pokud jsou splněny výše uvedené podmínky, čerpadlo může zůstat ve vodě. Čerpadlo můžete také vyjmout z jezírka a uložit ho přes zimu ve vodě (nad 0 °C).

 

Corten je velmi specifický materiál. Zde se o něm můžete dozvědět více informací: 

Corten - proměnlivá krása ve vaší zahradě

 

Náš tip

Voda přináší do Vaší zahrady dynamický prvek, dokáže uklidnit a zpříjemnit chvíle odpočinku.

Dostaňte vodu do své zahrady elegantně a jednoduše! Stačí nalít vodu do nádržky a zapojit fontánu do zdroje elektrické energie.

IMG_7819_vyrez
 
 

Velikosti a varianty 

Název Hmotnost (kg) Rozměry průměr*výška (cm) Počet trysek
BAYOU CBB1 99 120x53 1
BAYOU CBB2 70 100x43 1
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: