STONE Betonový nášlap (dlaždice) 56 x 21 cm, tl. 6 cm

Betonové dlaždice (šlapáky, nášlapy) jsou neopakovatelný a trvanlivý prvek, který dodá vašemu okolí jedinečný charakter. Díky různým rozměrům dlaždic budete moci vytvořit vhodné chodníky, cestičky nebo terasu. Série STONE čerpá inspiraci z krásy přírodních skal a kamenů.

Dodejte své zahradě jedinečný charakter s betonovými dlaždicemi ze série STONE!

 

Varianta
Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 1 až 4 týdnů Zvolte variantu
Značka: C4YOU
549 Kč 502 Kč 426 Kč od 426 Kč 454 Kč bez DPH 415 Kč bez DPH 352 Kč bez DPH od 352 Kč bez DPH
Kategorie: E-Shop
MATERIÁL: ARCHITEKTONICKÝ BETON

Série STONE čerpá inspiraci z krásy přírodních skal a kamenů. Každá betonová dlaždice z této série má svůj jedinečný tvar, který vychází z unikátních skalních útvarů. Díky tomu si i na své zahradě můžete vytvořit prostor, který se bude harmonicky snoubit s přírodou.

Desky nášlapy série STONE vám také dávají nespočet možností aranžování vzorů, což umožňuje vytvářet jedinečné aranžmá na cestách, terasách a zahradách. Vnesou do Vašeho okolí přirozený šarm a krásu. Naše betonové dlaždice řady STONE jsou nejen estetické, ale také odolné a funkční a zaručují dlouhodobou spokojenost.

Dodejte své zahradě jedinečný charakter s betonovými dlaždicemi ze série STONE.

Šlapáky z architektonického betonu nabízíme ve třech barvách (přírodní šedá, grafitová a bílá) a čtyřech velikostech. Tloušťka materiálu činí vždy 6 cm. Přirozenou vlastností betonových panelů je jejich barevná variabilita, nepravidelné rozložení pórů, skvrny a případné změny barev. Tyto vlastnosti dodávají každé dlaždici individualitu a zdůrazňují charakter použitého materiálu. Impregnace dlaždic zajišťuje ochranu před povětrnostními vlivy a znečištěním, což zvyšuje jejich trvanlivost a odolnost vůči vnějším vlivům.

Díky okamžité připravenosti k pokládce lze chodníkové dlaždice z architektonického betonu úspěšně použít na různých místech - v soukromých oblastech, parcích a zahradách, stejně jako na komunálních a průmyslových plochách.

Výhodou dlaždic z architektonické betonu je jejich celková odolnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Betonové dlaždice vnesou do vašeho exteriéru unikátní vizuální prvek, jejich minimalistický a vkusný design ocení zejména majitelé moderních domů. 

DOPORUČENÝ ZPŮSOB INSTALACE

Šlapáky se přirozeně nejlépe umísťují do trávníku, ale mohou být také zapuštěny do štěrkové nebo oblázkové plochy.

Nejprve určete trasu cesty a podle velikosti šlapáků se rozhodněte, zda je budete klást vedle sebe v řadě, střídavě vpravo a vlevo, nebo ve dvou řadách rovnoběžně. Poté šlapáky postavte do vytyčené plochy a vyzkoušejte si jejich umístění a vzdálenost, abyste zjistili, zda vám vyhovuje délka kroku.

Pokud cesta povede přes trávník, měly by být šlapáky umístěny mírně pod úroveň trávníku, aby bylo snadné je přejíždět sekačkou. Pokud plánujete umístit šlapáky do záhonů, mohou být umístěny ve stejné výšce nebo mírně nad terénem, zejména pokud mulčujete povrch záhonů.

Samotná instalace šlapáků je snadná. Položte je na místo, označte si jejich obrysy a odstraňte trávník a dostatečné množství půdy. Na dno vyhloubeného místa dejte trochu štěrku nebo písku, položte kámen a do mezer kolem šlapáku přidejte půdu s pískem.

Během celého procesu používejte pomocná prkna ke kontrole výškových rozdílů, gumovou palici a vodováhu. Pokud je zahrada nerovná, upravte instalaci podle terénu, a pokud je sklon strmý, uvažujte spíše o vytvoření schodů.

 

Betonové dlaždice série STONE se vyrábí ve 3 základních barvách:

  • bílá
  • grafit
  • přírodní šedá

 

ROZMĚRY

56 x 21cm (délka x šířka)

SÍLA MATERIÁLU: 6 cm

HMOTNOST: 13 kg

 

ROZMĚRY NA MÍRU

Nenašli jste rozměr, který potřebujete? Napište nám a rádi pro vás připravíme individuální cenovou nabídku. 

 

Dlaždice z architektonického betonu jsou:

  • vyrobeny z architektonického betonu
  • zpevněny skelnými vlákny
  • velmi odolné vůči oděru
  • odolné vůči povětrnostním podmínkám
  • ručně vyráběné
  • impregnované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: