NOX AL

Poštovní schránka NOX, to je minimalismus ve své nejčistší podobě. 

Skladem (5 ks)
23 687 Kč 19 576 Kč bez DPH
Kategorie: POŠTOVNÍ SCHRÁNKY A ČÍSLA POPISNÁ
MATERIÁL: HLINÍK
NOA1
ZDARMAZDARMA

Poštovní schránka NOX, to je minimalismus ve své nejčistší podobě. Minimalisticky pojatý design z ní dělá ideální doplněk k moderním stavbám. 

Naše hliníkové poštovní schránky kombinují elegantní design, funkčnost a bezpečnost. Jsou vyrobeny z hliníku, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost. Schránky NOX jsou navrženy s ohledem na estetiku a praktičnost. Jejich moderní a čisté linie se hodí k různým typům architektury. Díky širokému výběru barev si můžete vybrat tu, která bude nejlépe ladit s vaším vstupním prostorem.

S našimi hliníkovými poštovními schránkami NOX získáte nejenom bezpečné uložení vaší pošty, ale také vytvoříte příjemný první dojem. Schránky jsou vybaveny spolehlivými zámky a jsou odolné vůči vandalům a povětrnostním vlivům.

Standardně jsou tyto hliníkové poštovní schránky dodávány v barvách RAL 7021 (černošedá matná), RAL 9016 (bílá matná), RAL 7016 (antracitově šedá matná), RAL 9005 (černá matná). Příplatkově jsou dostupné také v téměř celé paletě RAL barev. 

POZOR: Pokud máte zájem o jinou barvu než RAL 7021 (černošedá), prosím uvěďte barvu do poznámky v objednávce.

Rozměry produktu NOX: 35 x 35 x 120 cm

Hmotnost: 13 kg

Hliníkové poštovní schránky  NOX:

  • jsou vyrobeny z hliníku o tloušťce 2 mm odolnému vůči oděru i povětrnostním vlivům
  • jsou standardně dodávány v barvách RAL 7021 (černošedá matná), RAL 9016 (bílá matná), RAL 7016 (antracitově šedá matná), RAL 9005 (černá matná)
  • za příplatek možno dodat v dalších RAL barvách

Náš tip

Myslete i na detaily, ty z vašeho domova udělají jedinečné místo a budete se v něm cítit příjemně nejen vy, ale i vaše návštěvy.   

 

 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: