NOX AL

Poštovní schránka NOX, to je minimalismus ve své nejčistší podobě. 

Skladem (5 ks)
23 687 Kč 19 576 Kč bez DPH
NOA1
ZDARMAZDARMA

Poštovní schránka NOX, to je minimalismus ve své nejčistší podobě. Minimalisticky pojatý design z ní dělá ideální doplněk k moderním stavbám. 

Naše hliníkové poštovní schránky kombinují elegantní design, funkčnost a bezpečnost. Jsou vyrobeny z hliníku, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost. Schránky NOX jsou navrženy s ohledem na estetiku a praktičnost. Jejich moderní a čisté linie se hodí k různým typům architektury. Díky širokému výběru barev si můžete vybrat tu, která bude nejlépe ladit s vaším vstupním prostorem.

S našimi hliníkovými poštovními schránkami NOX získáte nejenom bezpečné uložení vaší pošty, ale také vytvoříte příjemný první dojem. Schránky jsou vybaveny spolehlivými zámky a jsou odolné vůči vandalům a povětrnostním vlivům.

Standardně jsou tyto hliníkové poštovní schránky dodávány v barvách RAL 7021 (černošedá matná), RAL 9016 (bílá matná), RAL 7016 (antracitově šedá matná), RAL 9005 (černá matná). Příplatkově jsou dostupné také v téměř celé paletě RAL barev. 

POZOR: Pokud máte zájem o jinou barvu než RAL 7021 (černošedá), prosím uvěďte barvu do poznámky v objednávce.

Rozměry produktu NOX: 35 x 35 x 120 cm

Hmotnost: 13 kg

Hliníkové poštovní schránky  NOX:

  • jsou vyrobeny z hliníku o tloušťce 2 mm odolnému vůči oděru i povětrnostním vlivům
  • jsou standardně dodávány v barvách RAL 7021 (černošedá matná), RAL 9016 (bílá matná), RAL 7016 (antracitově šedá matná), RAL 9005 (černá matná)
  • za příplatek možno dodat v dalších RAL barvách

Náš tip

Myslete i na detaily, ty z vašeho domova udělají jedinečné místo a budete se v něm cítit příjemně nejen vy, ale i vaše návštěvy.   

 

 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: