Nástěnný panel z architektonického betonu 60 x 60 cm, 1cm

Nástěnné panely z architektonického betonu jsou vhodné jak pro interiéry, tak i pro exteriéry budov. Jejich surový charakter se často využívá v moderní architektuře a je doporučován jak architekty, tak spokojenými uživateli. 

 

 

Varianta
Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Doručení 1 až 2 týdny Zvolte variantu
832 Kč 832 Kč 832 Kč 832 Kč 832 Kč 832 Kč 938 Kč 938 Kč od 832 Kč 688 Kč bez DPH 688 Kč bez DPH 688 Kč bez DPH 688 Kč bez DPH 688 Kč bez DPH 688 Kč bez DPH 775 Kč bez DPH 775 Kč bez DPH od 688 Kč bez DPH
Kategorie: E-Shop
MATERIÁL: ARCHITEKTONICKÝ BETON

Beton GRC s přídavkem skelných vláken, který je používán při výrobě, dodává panelům pružnost, což usnadňuje jejich instalaci a redukuje možné chyby.

Nabízíme panely ve 4 základních barvách  (přírodní šedá, šedá, grafitová a bílá) a ve variantě hladké nebo s póry. Přirozenou vlastností betonových panelů je jejich barevná variabilita, nepravidelné rozložení pórů, skvrny a případné změny barev. Tyto vlastnosti dodávají každému panelu individualitu a zdůrazňují charakter použitého materiálu. Standardně a bez dalších poplatků jsou tyto panely impregnovány hydrofobní látkou, což umožňuje jejich použití venku nebo v prostorách s vysokou vlhkostí.

Nástěnné panely z architektonického betonu přinášejí do prostoru unikátní vizuální prvek. Povrch betonu propůjčí místnosti industriální, moderní a elegantní vzhled, což je ideální pro ty, kteří vyhledávají minimalistický a vkusný design.  Panely jsou odolné vůči poškrábání, UV záření a vlhkosti, což z nich dělá vhodný materiál pro různé prostředí a podmínky. Mohou být použity na stěny v obývacím pokoji, ložnici, koupelně nebo kuchyni. Jejich variabilita v designu umožňuje snadnou integraci s různými styly zařízení. Díky své odolnosti vůči povětrnostním vlivům jsou nástěnné panely z architektonického betonu ideální i pro venkovní použití. Mohou zdobit fasády budov, terasy, zahrady nebo jiné exteriérové prostory. Oproti klasickému betonu jsou nástěnné panely relativně lehké a snadno se instalují. To umožňuje rychlou a efektivní renovaci prostoru bez složitých stavebních prací.

DOPORUČENÝ ZPŮSOB INSTALACE

Zeď, na kterou jsou panely instalovány, je potřeba nejprve napenetrovat, doporučujeme např. přípravek EKO PRIM GRIPE od výrobce MAPEIA. Při penetraci postupujte dle pokynů uvedených na penetračním přípravku. Pro samotné nalepení panelů použijte vhodné konstrukční pěnové lepidlo v pistoli a lepidlo MAMUT. Pěna by měla být aplikována kolem desky ve vzdálenosti 10 cm od okrajů. Lepidlo MAMUT aplikujte v pruzích o šířce ca 5 cm s pravidelnými rozestupy po celé délce panelu. 

ROZMĚRY

60x60cm (délka x šířka)

SÍLA MATERIÁLU: 1cm

HMOTNOST: 9kg

ROZMĚRY NA MÍRU

Nenašli jste rozměr, který potřebujete? Napište nám a rádi pro vás připravíme individuální cenovou nabídku. 

Nástěnné panely z architektonického betonu
  • Vyrobeny z architektonického betonu
  • Zpevněny skelnými vlákny
  • Velmi odolné vůči oděru
  • Odolné vůči povětrnostním podmínkám
  • Ručně vyráběné
  • Impregnované
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: