MOON Betonový nášlap (dlaždice) MOON S Ø 60 cm, tl. 6 cm, s výřezem pro MOON M

Betonové dlaždice (šlapáky, nášlapy) jsou neopakovatelný a trvanlivý prvek, který dodá vašemu okolí jedinečný charakter. Díky různým rozměrům dlaždic budete moci vytvořit vhodné chodníky, cestičky nebo terasu. Série MOON byla inspirována tvary měsíce v jednotlivých jeho fázích a má mimořádné kouzlo. Každý nášlap v této sérii má jemně zakřivené linie, které připomínají určitou fázi měsíce.

Propůjčte svému prostoru tajemný a romantický charakter!

Varianta
Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 1 až 4 týdnů Zvolte variantu
Značka: C4YOU
1 834 Kč 1 552 Kč 1 572 Kč od 1 552 Kč 1 516 Kč bez DPH 1 283 Kč bez DPH 1 299 Kč bez DPH od 1 283 Kč bez DPH
Kategorie: E-Shop
MATERIÁL: ARCHITEKTONICKÝ BETON

Série MOON byla inspirována tvary měsíce v jednotlivých jeho fázích a má mimořádné kouzlo. Každý nášlap v této sérii má jemně zakřivené linie, které připomínají určitou fázi měsíce. To propůjčí Vašemu prostoru tajemný a romantický charakter. Dlaždice ze série MOON skýtají mnoho možností pro aranžování vzorů, které vám umožní vytvářet jedinečné a originální kompozice. Bez ohledu na to, zda chcete vytvořit okouzlující zahradní cestu nebo kouzelnou terasu, série MOON je vynikající volbou. Do Vašeho okolí vnese kouzlo a krásu přírodních tvarů. Série MOON není jen estetika, ale také pevnost a odolnost. Ujišťujeme Vás, že naše betonové dlaždice budou vypadat skvěle po mnoho let, bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Šlapáky z architektonického betonu nabízíme ve třech barvách (přírodní šedá, grafitová a bílá) a čtyřech velikostech. Tloušťka materiálu činí vždy 6 cm. Přirozenou vlastností betonových panelů je jejich barevná variabilita, nepravidelné rozložení pórů, skvrny a případné změny barev. Tyto vlastnosti dodávají každé dlaždici individualitu a zdůrazňují charakter použitého materiálu. Impregnace dlaždic zajišťuje ochranu před povětrnostními vlivy a znečištěním, což zvyšuje jejich trvanlivost a odolnost vůči vnějším vlivům.

Díky okamžité připravenosti k pokládce lze chodníkové dlaždice z architektonického betonu úspěšně použít na různých místech - v soukromých oblastech, parcích a zahradách, stejně jako na komunálních a průmyslových plochách.

Výhodou dlaždic z architektonické betonu je jejich celková odolnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Betonové dlaždice vnesou do vašeho exteriéru unikátní vizuální prvek, jejich minimalistický a vkusný design ocení zejména majitelé moderních domů. 

DOPORUČENÝ ZPŮSOB INSTALACE

Šlapáky se přirozeně nejlépe umísťují do trávníku, ale mohou být také zapuštěny do štěrkové nebo oblázkové plochy.

Nejprve určete trasu cesty a podle velikosti šlapáků se rozhodněte, zda je budete klást vedle sebe v řadě, střídavě vpravo a vlevo, nebo ve dvou řadách rovnoběžně. Poté šlapáky postavte do vytyčené plochy a vyzkoušejte si jejich umístění a vzdálenost, abyste zjistili, zda vám vyhovuje délka kroku.

Pokud cesta povede přes trávník, měly by být šlapáky umístěny mírně pod úroveň trávníku, aby bylo snadné je přejíždět sekačkou. Pokud plánujete umístit šlapáky do záhonů, mohou být umístěny ve stejné výšce nebo mírně nad terénem, zejména pokud mulčujete povrch záhonů.

Samotná instalace šlapáků je snadná. Položte je na místo, označte si jejich obrysy a odstraňte trávník a dostatečné množství půdy. Na dno vyhloubeného místa dejte trochu štěrku nebo písku, položte kámen a do mezer kolem šlapáku přidejte půdu s pískem.

Během celého procesu používejte pomocná prkna ke kontrole výškových rozdílů, gumovou palici a vodováhu. Pokud je zahrada nerovná, upravte instalaci podle terénu, a pokud je sklon strmý, uvažujte spíše o vytvoření schodů.

 

Betonové dlaždice série MOON se vyrábí ve 3 základních barvách:

 • bílá
 • grafit
 • přírodní šedá

 

Betonové dlaždice série MOON nabízíme ve 3 základních velikostech (MOON S Ø60, MOON M Ø120 a MOON L Ø200). Ty můžete následujícím způsobem doplnit o dlaždice s výřezy, a to takto:

 • MOON S Ø60 s výřezem v kombinaci s MOON S Ø60, MOON M Ø120 a MOON L Ø200
 • MOON M Ø120 s výřezem v kombinaci s MOON M Ø120 a MOON L Ø200
 • MOON L Ø200 s výřezem v kombinaci s MOON L Ø200

 

ROZMĚRY (MOON S Ø60 s výřezem pro MOON M Ø120):

PRŮMĚR: 60 cm

SÍLA MATERIÁLU: 6 cm

HMOTNOST: 40 kg

 

ROZMĚRY NA MÍRU

Nenašli jste rozměr, který potřebujete? Napište nám a rádi pro vás připravíme individuální cenovou nabídku. 

 

Dlaždice z architektonického betonu jsou:

 • vyrobeny z architektonického betonu
 • zpevněny skelnými vlákny
 • velmi odolné vůči oděru
 • odolné vůči povětrnostním podmínkám
 • ručně vyráběné
 • impregnované

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: