LOGG COR lavice

Skladujte dřevo stylově v cortenových dřevnícíh LOGG!

Varianta
Doručení 1 až 4 týdnů Skladem Zvolte variantu
13 829 Kč 20 004 Kč od 13 829 Kč –10 % 12 446 Kč 18 004 Kč od 12 446 Kč 10 286 Kč bez DPH 14 879 Kč bez DPH od 10 286 Kč bez DPH
Kategorie: DŘEVNÍKY
MATERIÁL: CORTEN
BHS2.2H
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA 13 829 Kč 20 004 Kč od 13 829 Kč –10 %

Využijte prostor Vaší zahrady na maximum a zkombinujte krásné s užitečným. Dřevníky LOGG se postarají o to, aby Vaše dřevo bylo uloženo v suchu a připraveno pro použití, ať už se chystáte rozpálit oheň v ohništi na zahradě nebo si chcete zpříjemnit večer doma u krbu. Dřevníky LOGG zajistí správnou cirkulaci vzduchu a urychlí proces jeho vysychání. Dřevníky LOGG jsou vyrobeny z cortenové oceli, která se vyznačuje vysokou odolností a bezúdržbovostí. 

Lavice (dřevník) je opatřena sedákem z tvrdého exotického dřeva garapaDřevo garapa je známé nejen svým přírodním a teplým vzhledem, ale také vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, hnilobě, hmyzu a plísním. Lavice vyrobené z tohoto dřeva jsou tedy schopny odolávat nepříznivým venkovním podmínkám, včetně vystavení vlhkosti a srážkám. Produkty z této dřeviny jsou velmi trvanlivé a odolné vůči opotřebení. 

Produkty holandské značky ADEZZ se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a inovativním designem. Společnost ADEZZ je  předním výrobcem a designérem zahradního vybavení, který spojuje inovaci, eleganci a kvalitu. Pro své produkty používá ADEZZ pouze vysoce kvalitní materiály jako je cortenová ocel, hliník, nerezová ocel a další, které zajišťují trvanlivost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Produkty jsou vyráběny s vášní a odborností, aby vám poskytovaly nejen krásu, ale také dlouhodobou hodnotu.

S našimi produkty můžete vytvářet jedinečný zahradní prostor, který vyzařuje styl a eleganci. Důvěřujte značce ADEZZ a posuňte svůj exteriér na novou úroveň. 

Cortenové dřevníky LOGG:

  • jsou vyrobeny z cortenu o tloušťce 3 mm 
  • jsou dodávány v surovém stavu - typická cortenová patina se vytvoří po vystavení povětrnostním podmínkám
  • možnost individuálně upravit rozměry

cortenem teprve začínáte nebo se o něm chcete dozvědět více? Pak doporučujeme přejít sem: 

Corten - proměnlivá krása ve vaší zahradě

Velikosti a varianty

Název Hmotnost Rozměry d*š*v (cm)
BHS2H 70 200x40x42
BHS2.2H 45 120x40x42
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: