IVAR AL

Poštovní schránka IVAR je nepochybně nejstylovější poštovní schránkou z naší nabídky! Minimalisticky pojatý design z ní dělá ideální doplněk k moderním stavbám. 

Skladem (5 ks)
22 292 Kč 18 423 Kč bez DPH
Kategorie: Poštovní schránky
MATERIÁL: HLINÍK
IVA1.1
ZDARMAZDARMA

Poštovní schránka IVAR je nepochybně nejstylovější poštovní schránkou z naší nabídky! Minimalisticky pojatý design z ní dělá ideální doplněk k moderním stavbám. Otvor pro vházení zásilek má umístěn netradčně na boku- malý detail, díky němuž se schránka stane nepřehlédnutelnou.

Naše hliníkové poštovní schránky kombinují elegantní design, funkčnost a bezpečnost. Jsou vyrobeny z hliníku, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost. Schránky IVAR jsou navrženy s ohledem na estetiku a praktičnost. Jejich moderní a čisté linie se hodí k různým typům architektury. Díky širokému výběru barev si můžete vybrat tu, která bude nejlépe ladit s vaším vstupním prostorem.

S našimi hliníkovými poštovními schránkami IVA získáte nejenom bezpečné uložení vaší pošty, ale také vytvoříte příjemný první dojem. Schránky jsou vybaveny spolehlivými zámky a jsou odolné vůči vandalům a povětrnostním vlivům.

Standardně jsou tyto hliníkové poštovní schránky dodávány v barvách RAL 7021 (černošedá matná), RAL 9016 (bílá matná), RAL 7016 (antracitově šedá matná), RAL 9005 (černá matná). Příplatkově jsou dostupné také v téměř celé paletě RAL barev. 

Rozměry produktu IVAR: 35 x 35 x120 cm

Hmotnost: 13 kg

Hliníková poštovní schránka IVAR je vyrobena  z hliníku o tloušťce 2mm odolnému vůči oděru i povětrnostním vlivům. 

Hliníkové poštovní schránky IVAR:

  • jsou vyrobeny z hliníku o tloušťce 3 mm odolnému vůči oděru i povětrnostním vlivům
  • za příplatek možno dodat v dalších RAL barvách

POZOR: Pokud máte zájem o jinou barvu než RAL 7021 (černošedá), prosím uvěďte barvu do poznámky v objednávce.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: