CASE AL

Nezdá se to, ale poštovní schránka CASE je natolik rozměrná, že do ní lze umístit i balík! Vylepšete svůj vstupní prostor s hliníkovými poštovními schránkami CASE značky ADEZZ.

Skladem (5 ks)
Značka: ADEZZ
47 403 Kč 39 176 Kč bez DPH
Kategorie: Poštovní schránky
MATERIÁL: HLINÍK
PCA1
ZDARMAZDARMA

Nezdá se to, ale poštovní schránka CASE je natolik rozměrná, že do ní lze umístit i balík!  Minimalisticky pojatý design z ní dělá ideální doplněk k moderním stavbám. 

Naše hliníkové poštovní schránky kombinují elegantní design, funkčnost a bezpečnost. Jsou vyrobeny z hliníku, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost. Schránky CASE jsou navrženy s ohledem na estetiku a praktičnost. Jejich moderní a čisté linie se hodí k různým typům architektury. Díky širokému výběru barev si můžete vybrat tu, která bude nejlépe ladit s vaším vstupním prostorem.

S našimi hliníkovými poštovními schránkami CASE získáte nejenom bezpečné uložení vaší pošty, ale také vytvoříte příjemný první dojem. Schránky jsou vybaveny spolehlivými zámky a jsou odolné vůči vandalům a povětrnostním vlivům.

Standardně jsou tyto hliníkové poštovní schránky dodávány v barvách RAL 7021 (černošedá matná), RAL 9016 (bílá matná), RAL 7016 (antracitově šedá matná), RAL 9005 (černá matná). Příplatkově jsou dostupné také v téměř celé paletě RAL barev. 

 

Rozměry produktu CASE: 50 x 40 x 120 cm

Hmotnost: 31 kg

Hliníkové poštovní schránky CASE:

  • jsou vyrobeny z hliníku o tloušťce 3 mm odolnému vůči oděru i povětrnostním vlivům
  • za příplatek možno dodat v dalších RAL barvách

POZOR: Pokud máte zájem o jinou barvu než RAL 7021 (černošedá), prosím uvěďte barvu do poznámky v objednávce.

Náš tip

Myslete i na detaily, ty z vašeho domova udělají jedinečné místo a budete se v něm cítit příjemně nejen vy, ale i vaše návštěvy.

case

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: