Betonový obrubník (architektonický beton) 100 x 30 cm, tl. 6 cm

Obrubníky z architektonického betonu představují estetický a trvanlivý prvek, který dodá vašemu prostoru jedinečný charakter. Díky výběru s několika rozměrů a barevných variant betonových obrubníků budete moci stylově oddělit nebo zvýraznit jednotlivé části své zahrady. 

Buďte kreativní a použijte architektonický beton!

 

Varianta
Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 1 až 4 týdnů Zvolte variantu
Značka: C4YOU
1 471 Kč 1 327 Kč 1 175 Kč od 1 175 Kč 1 216 Kč bez DPH 1 097 Kč bez DPH 971 Kč bez DPH od 971 Kč bez DPH
Kategorie: E-Shop
MATERIÁL: ARCHITEKTONICKÝ BETON

Dodejte své zahradě nádech krásy s našimi obrubníky z architektonického betonu. Díky dvěma reprezentativním pohledovým stranám takto vytvořený prvek dokonale oddělí a vyrovná venkovní prostor.

Obrubníky z architektonického betonu jsou vyztuženy skelnými vlákny, díky nimž získáte extrémně pevný bod. Každý obrubník má dvě reprezentativní pohledové strany.

Získejte dokonalý vzhled svého venkovního prostoru s našimi obrubníky z architektonického betonu. Použitím obrubníků získáte dokonalý způsob, jak oddělit a vyrovnat venkovní prostory.

Vylepšete svůj venkovní prostor ještě dnes!

Obrubníky z architektonického betonu nabízíme ve třech barvách (přírodní šedá, grafitová a bílá) a třech různých velikostech. Tloušťka materiálu činí 6 nebo 8 cm, v závislosti na jednotlivých rozměrech. Přirozenou vlastností betonových panelů je jejich barevná variabilita, nepravidelné rozložení pórů, skvrny a případné změny barev. Tyto vlastnosti dodávají každému obrubníku jeho specifickou individualitu a zdůrazňují charakter použitého materiálu. Impregnace obrubníků zajišťuje ochranu před povětrnostními vlivy a znečištěním, což zvyšuje jejich trvanlivost a odolnost vůči vnějším vlivům.

Výhodou obrubníků z architektonické betonu je jejich celková odolnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Betonové obrubníky vnesou do vašeho exteriéru unikátní vizuální prvek, jejich minimalistický a vkusný design ocení majitelé všech moderních domů. 

Obrubníky z architektonického betonu se vyrábí ve 3 základních barvách:

  • bílá
  • grafit
  • přírodní šedá

 

ROZMĚRY

100 x 30 cm (délka x šířka)

SÍLA MATERIÁLU: 6 cm

  

Obrubníky z architektonického betonu jsou:

  • vyrobeny z architektonického betonu
  • zpevněny skelnými vlákny
  • velmi odolné vůči oděru
  • odolné vůči povětrnostním podmínkám
  • ručně vyráběné
  • impregnované

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: