Betonový nášlap (dlaždice) 120 x 90cm, tl.8cm

Betonové dlaždice (šlapáky, nášlapy) jsou neopakovatelný a trvanlivý prvek, který dodá vašemu okolí jedinečný charakter. Díky různým rozměrům dlaždic budete moci vytvořit vhodné chodníky, cestičky nebo terasu. 

 

Varianta
Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 1 až 4 týdnů Doručení 1 až 4 týdnů Zvolte variantu
Značka: C4YOU
4 114 Kč 3 739 Kč 3 267 Kč od 3 267 Kč 3 400 Kč bez DPH 3 090 Kč bez DPH 2 700 Kč bez DPH od 2 700 Kč bez DPH
Kategorie: E-Shop
MATERIÁL: ARCHITEKTONICKÝ BETON

Šlapáky z architektonického betonu nabízíme ve třech barvách (přírodní šedá, grafitová a bílá), ve dvou tloušťkách (6 a 8cm) a mnoha velikostech. Přirozenou vlastností betonových panelů je jejich barevná variabilita, nepravidelné rozložení pórů, skvrny a případné změny barev. Tyto vlastnosti dodávají každé dlaždici individualitu a zdůrazňují charakter použitého materiálu. Impregnace dlaždic zajišťuje ochranu před povětrnostními vlivy a znečištěním, což zvyšuje jejich trvanlivost a odolnost vůči vnějším vlivům.

Díky okamžité připravenosti k pokládce lze chodníkové dlaždice z architektonického betonu úspěšně použít na různých místech - v soukromých oblastech, parcích a zahradách, stejně jako na komunálních a průmyslových plochách.

Výhodou dlaždic z architektonické betonu je jejich celková odolnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Betonové dlaždice vnesou do vašeho exteriéru unikátní vizuální prvek, jejich minimalistický a vkusný design ocení zejména majitelé moderích domů. 

DOPORUČENÝ ZPŮSOB INSTALACE

Šlapáky se přirozeně nejlépe vmísťují do trávníku, ale mohou být také zapuštěny do štěrkové nebo oblázkové plochy.

Nejprve určEte trasu cesty a podle velikosti šlapáků se rozhodněte, zda je budete klást vedle sebe v řadě, střídavě vpravo a vlevo, nebo ve dvou řadách rovnoběžně. Poté šlapáky postavte do vytyčené plochy a vyzkoušejte si jejich umístění a vzdálenost, abyste zjistili, zda vám vyhovuje délka kroku.

Pokud cesta povede přes trávník, měly by být šlapáky umístěny mírně pod úroveň trávníku, aby bylo snadné je přejíždět sekačkou. Pokud plánujete umístit šlapáky do záhonů, mohou být umístěny ve stejné výšce nebo mírně nad terénem, zejména pokud mulčujete povrch záhonů.

Samotná instalace šlapáků je snadná. Položte je na místo, označte si jejich obrysy a odstraňte trávník a dostatečné množství půdy. Na dno vyhloubeného místa dejte trochu štěrku nebo písku, položte kámen a do mezer kolem šlapáku přidejte půdu s pískem.

Během celého procesu používejte pomocná prkna ke kontrole výškových rozdílů, gumovou palici a vodováhu. Pokud je zahrada nerovná, upravte instalaci podle terénu, a pokud je sklon strmý, uvažujte spíše o vytvoření schodů.

ROZMĚRY

120x90cm (délka x šířka)

SÍLA MATERIÁLU: 8cm

HMOTNOST: ca 200kg

ROZMĚRY NA MÍRU

Nenašli jste rozměr, který potřebujete? Napište nám a rádi pro vás připravíme individuální cenovou nabídku. 

Dlaždice z architektonického betonu
  • Vyrobeny z architektonického betonu
  • Zpevněny skelnými vlákny
  • Velmi odolné vůči oděru
  • Odolné vůči povětrnostním podmínkám
  • Ručně vyráběné
  • Impregnované
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: